Sunday, 29 May 2016
LISTEN LIVE ON:   android 2017 Android | iphone iOS arrow landing

forever young 2016 final

“Të betohem” kënga më e re e Shkumbin Ismailit (Video)

Music
on 26 May 2016
“Të betohem” kënga më e re e Shkumbin Ismailit (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka publikuar projektin e tij...

  • image

Jorge Mendes ndodhet në Milano

28 May 2016
Jorge Mendes ndodhet në Milano

Jorge Mendes ndodhet në Milano, për ta përcjell për së afërmi finalen e Ligës së Kampionëve. Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorgen Mendes, tashmë ndodhet në Milano. Por, sipas med...

Ja 10 arsye pse Reali do ta fitojë Champ...

27 May 2016
Ja 10 arsye pse Reali do ta fitojë Championsin

Real Madridi është në avantazh në finale të Ligës së Kampionëve kundër Atletico Madridit.

“Përballja ndaj Zvicrës vendimtare për e...

27 May 2016
“Përballja ndaj Zvicrës vendimtare për ecurinë në Euro 2016”

Odise Roshi mendon se përballja ndaj Zvicrës mund të jetë vendimtare për ecurinë e Kombëtares shqiptare në Euro 2016

Jose Mourinho hap llogari në Instagram, ...

27 May 2016
Jose Mourinho hap llogari në Instagram, thyen rekord (Foto)

Jose Mourinho festoi emërimin si trajner i Manchester Unitedit duke hapur llogari në Instagram Ish trajneri i Chelseat e Real Madridit, Jose Mourinho, edhe zyrtarisht është emëruar...

google play1

Kylie Jenner në krahët e të dashurit të ri

Kylie Jenner në krahët e të dashurit të ri

28 May 2016

Bukuroshja Kylie Jenner e ka rrëmbyer me plot pasion të dashurin e saj të ri,...

Atletet e reja të Rihanna-s për ‘Puma’ janë shitur për 35 minuta

Atletet e reja të Rihanna-s për ‘Puma’ janë shitur për 35 minuta

28 May 2016

  Rihanna ka lajmëruar se atletet e reja të dizajnuara nga ajo për 'Puma' janë shitur...

“BonBon” kalon 50 milionëshin në “Youtube”

“BonBon” kalon 50 milionëshin në “Youtube”

28 May 2016

Super hiti “BonBon” i Era Istrefit ka arritur 53 milionë shikime në Youtube, në kanalin...

Njëmbëdhjetë fëmijët e B. B. Kings  po luftojnë për trashëgimi milionëshe

Njëmbëdhjetë fëmijët e B. B. Kings po luftojnë për trashëgimi milionëshe...

27 May 2016

Të njëmbëdhjetë fëmijët e të ndjerit B. B. Kings janë përfshirë në një betejë mbi...

Bella Hadin edhe sportive të joshë

Bella Hadin edhe sportive të joshë

27 May 2016

Veshja sportive dhe joshëse e Bella Hadid tërhoqi shumë vëmendje kur arriti në aeroportin Ndërkombëtar...

Takimi i pakëndshëm i Kate Hudson me ish-të dashurin

Takimi i pakëndshëm i Kate Hudson me ish-të dashurin

27 May 2016

Kate Hudson ka pasur një moment jo aq të këndshëm teksa rastisi në të njëjtën...

Ronela arrin milionëshin e parë me ”A do si kjo”

Ronela arrin milionëshin e parë me ”A do si...

07 January 2016

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati, e cila njihet për hitet e saja muzikore, së fundmi realizoi...

Dua Lipa humb në finale të “BBC Sound of 2016”

Dua Lipa humb në finale të “BBC Sound of...

08 January 2016

Megjithëse mediat ndërkombëtare e cilësojnë njërin prej zërave më të bukur të këngëtarëve të rinj...

"Godet" Eni Koci, e publikon këngën me klip(Video)

Godet Eni Koci, e publikon këngën me...

06 January 2016

Këngëtarja e bukur nga Shqipëria, Eni Koci sapo e ka publikuar këngën e re të...

Grekët i bllokojnë Bleros këngën ‘N.U.N’ në Youtube

Grekët i bllokojnë Bleros këngën ‘N.U.N’ në Youtube

21 January 2016

Kënga e shumë komentuar në publik 'N.U.N' nuk gjendet më në kanalin e Bleros në...

Linda Halimi mahnit J.Lo në “American Idol”

Linda Halimi mahnit J.Lo në “American Idol”

07 January 2016

Më në fund, Linda Halimi ka debutuar në shown për zbulimin e talenteve “American Idol”....

Elina Duni në kreun e top-listave zvicerane të xhazit

Elina Duni në kreun e top-listave zvicerane të xhazit

07 January 2016

Elina Duni gjatë vitit që shkoi ka qenë mjaft e suksesshme në skenat e Zvicrës...

“Të betohem” kënga më e re e Shkumbin Ismailit (Video)

“Të betohem” kënga më e re e Shkumbin Ismailit...

26 May 2016

Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia, Shkumbin Ismaili, ka publikuar projektin e tij më të...

Masakër në koncertin e reperit amerikan: Një i vdekur dhe tre të plagosur! (Video)

Masakër në koncertin e reperit amerikan: Një i vdekur...

26 May 2016

Një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën gjatë të shtënave në një...

Era performon live para publikut në Francë (Video)

Era performon live para publikut në Francë (Video)

24 May 2016

Pas performancës në televizionin gjerman ProSieben, kësaj radhe ajo performoi para publikut të Francës.

Adele publikon këngën më të re (Video)

Adele publikon këngën më të re (Video)

23 May 2016

Këngëtarja britanike Adele ka publikuar këngën e saj më të re “Send My Love (To...

Publikohet kënga e paralajmëruar “All In” nga Nurteel, Blero dhe Alex (Video)

Publikohet kënga e paralajmëruar “All In” nga Nurteel, Blero...

20 May 2016

Këngëtari Blero ka paralajmëruar se do të publikohet kënga “All in” nga Nurteel në të...

Alban Skenderaj me këngë të re, ja kur do të publikohet

Alban Skenderaj me këngë të re, ja kur do...

19 May 2016

Nuk ka shumë ditë që këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar duetin e tij ‘Kam nevojë’...

radio products per web

Hyundai Elantra, me versionin e duhur ekologjik

Hyundai Elantra, me versionin e duhur ekologjik

28 May 2016

Kompania Hyundai e ka prodhuar një model ekologjik të veturave, që shpenzon vetëm 2.0 litra pë...

HTC i jep fund prodhimit të tabletit Android të Google, Nexus 9

HTC i jep fund prodhimit të tabletit Android të Goog...

27 May 2016

Ka ardhur momenti që të themi lamtumirë Nexus 9. Pas një muaji tërheqjeje nga dyqanet dixhital...

Dubai – printohet zyra e parë në 3D!

Dubai – printohet zyra e parë në 3D!

27 May 2016

Këtë javë është hapur zyra e parë e ndërtuar përmes printerit 3D. Hapësira një-katëshe prej 25...

Tre automjetet më gjigante që ka bërë njeriu

Tre automjetet më gjigante që ka bërë njeriu

27 May 2016

Këto janë tre makineritë më të mëdha që ka ndërtuar njerëzimi dhe që janë në gjendje të lëvizi...

        LISTEN LIVE ON:   android 2017 Android | iphone iOS arrow landing

Leonardo Wilhelm DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio është një aktor amerikan por me origjine italiane, ka lindur më 11 nëntor, 1974. Ai ka arritur të bëhet një ndër aktorët më të mirë në Hollywood.