Wednesday, 04 March 2015

androidlisten-live-bluearrow landing       iOS-Button-Final-blue

  Android AppStore Logo-1

  • image
  • image
Previous Next
  • A&M Shop
  • Petrol Company
  • Android
  • AME Tork
  • Ontexi Mont
  • Besi Regllazhe
Rihanna dhe Leonardo: lidhje apo një kombinim?

Rihanna dhe Leonardo: lidhje apo një...

Është një histori e gjatë rreth lidhjes së këngëtares Rihanna dhe aktorit të mirënjohur hollivudian Leonardo DiCaprio se janë në një...

Greta ft Eni Koci- S’jam jetime

Greta ft Eni Koci- S’jam jetime

Dy motrat Greta Koci dhe Eni sot kanë publikuar këngët e tyre më të re të titulluar ‘S’jam jetime’.

WHAT'S HOT?

Rihanna dhe Leonardo: lidhje apo një kombinim?

Showbiz
on 03 March 2015

Është një histori e gjatë rreth lidhjes së këngëtares Rihanna dhe aktorit të mirënjohur hollivudian Leonardo DiCaprio se janë në...

Një nga zonjat e familjes Kardashian në rolin e kritikëve të modës

Showbiz
on 03 March 2015

Publiku tashmë din për konfliktin midis Kelly Ozburn dhe Giuliana Rancic, e për këtë arsye është marrë vendim që Kelly...

Po verbërohet Suge Knight...

Showbiz
on 03 March 2015

Bashkë-themeluesi i 'Death Row Records', Suge Knight emri i vërtetë i të cilit është Marion, u dërgua në spital për...

Jared Leto me flokë të shkurta

Showbiz
on 03 March 2015

Shumë aktorë i kishin zili flokëve të valëzuara që kishte Jared Leto.

Britney Spears i bien “flokët” në skenë

Showbiz
on 03 March 2015

Britney Spears këto ditë është e zënë me koncerte nëpër botë.

Cheryl Fernandez-Versini i kthehet viteve të 70-ta

Showbiz
on 03 March 2015

Këngëtarja Cheryl Fernandez-Versini i ka prerë flokët e saja në stilin e viteve  të shtatëdhjeta.

Ja kopja e Rihannas, fiton para në ‘krahë’ të saj

Showbiz
on 03 March 2015

Quhet Andele Lara, 22 vjeç dhe është nga Boston (SHBA) me lëkurë të errët dhe buzët mishtore.

Saga e Rocky degradon në “boks” real

Showbiz
on 03 March 2015

Sylvester Stallone është ngjitur shumë herë në ring për të aktruar, por në episodin e radhës të sagës Rocky, atij...

Bebe Rexha me mbi 20 milion klikime

Showbiz
on 03 March 2015

Këngëtarja shqiptare, në Shtetet e Bashkuara - Bebe Rexha, nëpërmjet rrjetit social facebook ka njoftuar se ka lansuar dhe videoklipin...

Rihanna dhe Leonardo: lidhje apo një kombinim?

03 March 2015
Rihanna dhe Leonardo: lidhje apo një kombinim?

Është një histori e gjatë rreth lidhjes së këngëtares Rihanna dhe aktorit të mirënjohur hollivudian Leonardo DiCaprio se janë në një marrëdhënie, por ajo duket se është vetëm një kombinim.

BlackBerry prezanton Leap, smartfonin me ekran me prekje

03 March 2015
BlackBerry prezanton Leap, smartfonin me ekran me prekje

Duket se BlackBerry ka zgjedhur telefonin Leap për tu rikthyer sërisht në tregun e smartfonave me ekran me prekje pas...

JLo lanson këngën për filmin e animuar “Home”

26 February 2015
JLo lanson këngën për filmin e animuar “Home”

Jennifer Lopez ka bërë këngë për filmin më të ri të animuar “Home” ku luajnë Rihanna e Jim Pearsons.

E konfirmon Mourinho, një lajm të madh për Chelsean

03 March 2015
E konfirmon Mourinho, një lajm të madh për Chelsean

Jose Mourinho e ka konfirmuar një lajm të madh për Chelsean.

Fokat përdhunojnë pinguinët, habite...

Shkencëtarët që vëzhgojnë jetën e egër ne A...

Shikoni çka i ndodh trupit tonë pas...

Mbase më mirë do ta kuptojmë atë se çka ndo...

Ushqimet që duhet të konsumoni në d...

Duke shtuar në dietën tuaj ushqime të caktu...

Hudhra na mbron nga kanceri, ja efe...

Në sajë të kërkimeve të shumta që janë krye...

Probleme me tretjen? Përzgjedhja e ...

Përzgjedhja e ushqimeve është tepër e rëndë...

ON iOS

Ads Right-Mid